header-image.jpg

Vynikající elektrický hrnec Tefal SK5005 Uniflex exkluzivně v prodejnách Euronics

Vynikající elektrický hrnec Tefal SK5005 Uniflex exkluzivně v prodejnách Euronics

Vynikající elektrický hrnec Tefal SK5005 Uniflex 

Exkluzivně v prodejnách Euronics

Přinášíme vám horkou novinku na našem trhu, kterou můžete exkluzivně pořídit již nyní pouze v naší síti prodejen EURONICS za nevšedně příjemnou cenu! Není hrnec, jako hrnec.  Elektrický hrnec Tefal SK5005 Uniflex kombinuje důrazným a přesto nenuceným způsobem praktičnost a styl. Položte hrnec Tefal Uniflex s hotovým pokrmem doprostřed stolu a překvapte hladovou návštěvu.

Elektrický hrnec Tefal SK5005 Uniflex

Chytře navržen, designově vymazlen!

Vynikajícímu výsledku vždy nemusí předcházet trápení v podobě souboje s nepraktickým kuchyňským náčiním. Stejně tak po úspěšném dokončení lahodného pokrmu byste neměli být „odměněni“ ztrátou času při složitém umývání a údržbě kuchyňského pomocníka. Vnější a vnitřní plochy hrnce jsou vysoce nepřilnavé! Už tedy žádné zbytečné připalování a komplikovaná údržba. Vnitřní úprava Prometal je nekompromisní – buďte i vy. Celých 650 Wattů topného tělesa umožňuje:

  • Zapékat
  • péct
  • vařit
  • ale dokonce i rozmrazovat! 
  • Indikátor správné teploty Thermo-spot® je přitom všem stále ve střehu. 

Orientován na vás

Bude vám sympatický – umí to s lidmi a vy to budete v kuchyni umět s ním. Dodávané druhé plastové víko vám umožní snadné skladování pokrmu přímo v hrnci ve vaší ledničce. Umývat ho budete pohodlně ve vaší myčce. Ergonomií musí být u Tefalu doslova posedlí. Elektrická šňůra tak byla napojena přímo na držadlo, s protiskluzovou ochranou, což zajišťuje komfort držení víka a tím také bezpečnost. Elektrický hrnec Tefal SK5005 Uniflex je pro vás právě teď připraven exkluzivně v síti prodejen EURONICS. Nejen Tefal, ale i my pro vás chceme to nejlepší. S tímto hrncem budete hvězdou ve vaší kuchyni. Oceníte to nejen vy, ale také vaši blízcí, pro které budete vařit ještě s větší chutí.

 

Elektrický hrnec Tefal SK5005 Uniflex

Elektrický hrnec Tefal SK5005 Uniflex

header-novinky.jpg
Hvězdný výprodej Euronics.
Hvězdné dárky