header-image.jpg

TEFAL ACTIFRY - největší inovace všech dob v oblasti fritování

TEFAL ACTIFRY - největší inovace všech dob v oblasti fritování

TEFAL ACTIFRY - největší inovace všech dob v oblasti fritování

Tefal ActiFry je jedinečná fritéza, která nám dovolí připravit zdravé a přitom chutné jídlo.

Zdravé stravování není totiž jen o zdravých potravinách, ale také o zdravém vaření a na to se někdy zapomíná. A právě výrobky z rodiny Tefal Zdravě a chutně nám pomáhají najít správnou rovnováhu ve stravování, ale tak abychom se nemuseli vzdát kulinářských zážitků.

Největší přednostní je to, že se jídlo nepřipravuje ponořené v oleji. Například k přípravě kilogramu hranolků z čerstvých brambor stačí pouze jedna lžíce oleje. Tím se do připravených potravin dostane jen minimální množství oleje, nejsou tolik mastné a obsahují mnohem méně tuků – například u hranolků jsou asi jen 3 procenta.

ActiFry je vybavena jedinečnou patentovanou lopatkou, která během vaření potraviny neustále promíchává a zajistí, aby se olej dostal rovnoměrně ke všem kouskům. Unikátní tepelné impulzy pak jídlo uvaří.

Komu je Actifry určen?

Všem, kterým záleží na tom co jedí. Těm, kteří vyznávají zdravý životní styl, těm, kteří mají nějaký zdravotní problém a potřebují jíst dietně, ale i těm kteří jen chtějí upravit svůj jídelníček, protože se právě snaží zhubnout, nechtějí přijímat zbytečné kalorie, ale zároveň si chtějí pochutnat.

Obsluha je velmi jednoduchá, stačí potraviny vložit do nádoby, přidat jednu lžíci oleje, pokud chceme tak dochutit a pak už jen přístoj zapnout. Navíc si můžeme nastavit minutku, která nás zvukovým signálem upozorní, když je jídlo hotové.

Lopatka jídlo neustále míchá za nás, takže do vaření nemusíme zasahovat a jídlo se nám nepřipálí. Potom stačí přístroj vypnout a můžeme ihned podávat. Vyjímatelnou nádobu s nepřilnavým povrchem snadno vyndáme, lopatku i odnímatelné víko jednoduše umyjeme a můžeme dokonce i v myčce.

Není potřeba vylévat a skladovat žádný olej. Vždy použijeme jen malé množství čerstvého oleje a máme záruku, že nebude docházet k jeho přepalování, nebudou se mísit pachy pokud jednou vaříme.

Můžeme připravovat v podstatě všechny potraviny a k tomu použít různé oleje. A to je právě velká výhoda Tefal ActiFry, protože nejen že potřebujeme velmi malé množství oleje, ale můžeme použít i kvalitní či neobvyklé oleje, oleje obohacené o různé složky – například olej Omega 3 a Omega 6, olivový olej, sezamový olej atd. Tyto zdravé oleje pomáhají snižovat hladinu špatného cholesterolu a prospívají našemu zdraví. Navíc můžeme rovnou do nádoby přidat různá dochucovadla, semínka, oříšky atd.

Můžeme současně připravovat různé druhy potravin, např. kousky masa a k tomu zeleninu, ale také různé exotické potraviny jako jsou dary moře atd. Protože potraviny neplavou v oleji nebudou se nám mísít a přenášet pachy. V Actifry připravíme navíc i jednoduché omáčky či směsy, jako je čína, frikassé apod.

 

Tefal ActiFry

header-novinky.jpg
Hvězdný výprodej Euronics.
Hvězdné dárky