header-image.jpg

Sledujte YouTube videa na televizoru GoGEN TVL 32982 WEBCRR

Sledujte YouTube videa na televizoru GoGEN TVL 32982 WEBCRR

Sledujte YouTube videa na televizoru GoGEN TVL 32982 WEBCRR

LED TELEVIZOR GOGEN TVL 32982 WEBCRR

Možná jste o internetovém LED televizoru GoGEN již slyšeli ve spojení s videoportálem VOYO. Díky přístupu do videoportálu VOYO.cz máte možnost sledovat veškeré pořady a seriály z televizního archivu TV Nova. Můžete si vybírat ze široké nabídky seriálů, sportovních i publicistických pořadů z archivu TV Nova.

To ale není zdaleka vše. V internetové LED TV GoGEN máte přístupu na Facebook, či Twitter nebo můžete třeba z pohodlí vašeho „gauče“ i nakupovat na eBay, nejznámější americké internetové aukční síni. Při aukci jednoduše přihazujete svým dálkovým ovladačem.

Kromě toho se velmi snadno dostanete také na portál YouTube! Takže nejen pořady a seriály z televizního archivu, ale prostě jakékoliv video, které vás právě zajímá, máte nyní ve vašem televizoru GoGEN.

Sledování YouTube videí na velké obrazovce LED televizoru GoGEN je návykové – už vás na počítači nebudou bavit. Navíc je přehrávání snadné a zvládne to každý

Přehrávání YouTube videí je snadné

Stačí spustit aplikaci a okamžitě si můžete vybrat kategorii videí, nebo konkrétní video z aktuální kategorie. Vás ale určitě bude zajímat něco konkrétnějšího, takže využijete vyhledávání. Stačí během přehrávání stisknout tlačítko „OK“ a z nabídky, která vyskočí, vybrat šipkou „Press to search“. Následně pomocí šipek zadáte hledaný dotaz a stisknete opět „OK“.

Zdá se vám to příliš snadné? Ale tak to u televizoru GoGEN TVL 32982 WEBCRR prostě je. Podrobnější návod i s obrázky a další informace o samotném televizoru pak najdete na webu gogen.cz.

V internetové televizi GoGEN je také nabídka různých her zdarma. Zahrajte si přímo v televizi svou oblíbenou, třeba Solitaire, Sudoku, Poker, Black, klasickou logickou hru Sokoban a mnoho dalších. Bavte se s velkou obrazovkou!

Pár parametrů na konec

Internetový LED televizor s úhlopříčkou 82 cm, HDTV rozlišením 1366x768 obrazových bodů, DVB-C/T tunerem, funkcemi Record Ready a Timeshift. Za kvalitou obrazu stojí rychlá odezva 5 ms, nebo 178° pozorovací úhly. Odpovídající zvuk zajišťují stereo reproduktory NICAM. Nechybí 4x HDMI a 2x USB. Na internetovou LED TV značka GoGEN poskytuje mimořádnou záruku 40 měsíců.

Vynikající ohodnocení internetové LED TV GoGEN

V dubnovém vydání časopisu Stereo & Video se tento internetový LED televizor GoGEN podrobil testu. LED TV GoGEN TVL 32982 WEBCRR byl oceněn odborným časopisem Stereo & Video (S&V) 4/2012 jako VYNIKAJÍCÍ – získal 10 bodů z 10. Internetové LED TV bylo uděleno ocenění S&V DOPORUČUJE a S&V VÝHODNÝ NÁKUP.

 

Podrobnější recenzi nabídl i test z DigiZone.cz, který si můžete přečíst ZDE.

header-novinky.jpg
Hvězdný výprodej Euronics.
Hvězdné dárky