header-image.jpg

„Prodlužka záruky ETA“ až na 10 let!

„Prodlužka záruky ETA“ až na 10 let!

„Prodlužka záruky ETA“ až na 10 let!

Prodlužka záruky ETA

 

Společnost ETA přináší prodlouženou záruku na výrobky (dále jen Prodlužka záruky) a to ze dvou na tři, pět až deset let. Zákazník tím získává benefit  v podobě jistoty, že v případě poruchy mu bude výrobek opraven a to vše nad rámec zákonné dvouleté záruky!
Prodlužka záruky ETA se vztahuje naaktivní portfolio ETA (seznam výrobků na www.eta.cz/prodluzkazarukyzakoupené od 1. 5. 2012 do 31. 12. 2012.
Pro aktivaci služby Prodlužka záruky ETA a získání této jedinečné výhody, je nutno navštívit do 30 dnů od zakoupení zboží webové stránkywww.eta.cz/prodluzkazaruky a vyplnit krátký registrační formulář, z něhož se uložením vygeneruje certifikát. Ten si každý zaregistrovaný vytiskne a společně s prodejním dokladem pečlivě uschová pro případ reklamace.
V případě, že zákazník nemá možnost se sám zaregistrovat na webu, může tak učinit na kterékoliv podnikové prodejně ETA (seznam je uveden nawww.eta.cz/prodejni-sit), kde bude zaregistrován a bude mu vytištěn certifikát.

Tímto zákazníkům poskytujeme maximální garanci a léta bez starosti! Kompletní podmínky akce najdete zdewww.eta.cz/prodluzkazaruky.


Celé znění obchodních podmínek najdete zde http://prodluzka.eta.cz/pravidla-akce

SEZNAM VÝROBKŮ najdete zdehttp://prodluzka.eta.cz/katalog

header-novinky.jpg
Hvězdný výprodej Euronics.
Hvězdné dárky