header-image.jpg

Pojištění nahodilého poškození včetně odcizení

Ode dneška se nemusíte děsit upuštění mobilního telefonu na zem nebo polití notebooku ranní kávou! Se službou Pojištění nahodilého poškození chráníte vaše spotřebiče před nenadálými a nečekanými situacemi, na které se nevztahuje zákonná záruka.

Pojištění s vámi vyřídíme přímo na naší prodejně!

 Pojištění BNP Paribas CardifPředstavte si situaci, že jste si pořídili nový mobilní telefon, notebook nebo kameru. Tyto výrobky v sobě zpravidla kombinují nejnovější technologie a umí spoustu zábavných i praktických věcí. Také to ale nejsou spotřebiče jako kávovar nebo digestoř, které zůstávají v pohodlí domova. Právě naopak – velmi často je vystavujeme přenášení z místa na místo a někdy i lehce kuriózním či riskantním okamžikům.

A teď ruku na srdce? Komu z nás se už někdy stalo, že mu mobilní telefon vypadl z kapsy, spadl ze stolu nebo se proletěl z vyšší výšky a rozpadl se na několik částí? Při jeho skládání dohromady se pak obracíme ke všem svatým, aby náš nový telefon v pořádku fungoval. Co když se ale k životu neprobere? Zákonná záruka je sice věc pěkná, na situace jako je polití výrobku, mechanické poškození, aj. se však nevztahuje. S reklamací tak s velkou pravděpodobností neuspějete.

A právě proto jsme pro vás připravili doplňkovou službu „Pojištění nahodilého poškození“ - tu si můžete pořídit současně se zakoupením nového produktu a zboží bude proti nenadálým a nečekaným situacím ochráněno po dobu dvou let! Pojištění navíc neplatí pouze pro mobilní telefony, kamery a notebooky, ale také pro další výrobky černé (TV, DVD rekordér, aj.) a bílé techniky (chladnička, mraznička, apod.). Už se tak nemusíte vyděsit, když si při práci na novém notebooku vylijete vaše voňavé kafe do klávesnice…

A co krádež?

Společně se službou "Pojištění nahodilého poškození" si můžete sjednat také pojištění proti odcizení. Pokud se vám tedy stane, že vám nový telefon nebo notebook někdo ukradne, můžete žádat náhradu. V takovém případě je nutné doložit doklad od Policie ČR, případně od místního orgánu (došlo-li ke krádeži v zahraničí) společně s překladem do češtiny.

Výluky z pojištění Nahodilého poškození včetně odcizení:

  • dojde-li k odcizení zařízení v důsledku úmyslného nebo nedbalostního jednání pojištěného (nedbalostní jednání = např. ponechání přístroje na nechráněném, volně přístupném místě např. v nákupním košíku, na stole v restauraci apod.)
  • dojde-li ke ztrátě či zapomenutí
  • dojde-li k odcizení zařízení z motorového vozidla zaparkovaného na veřejné(m) nebo volně přístupné(m) komunikaci (místě) mezi 22 hodinou večerní a 8 hodinou ranní
  • pojištění se nevztahuje na příslušenství věci

Postihla vás nehoda a pojištěný výrobek nefunguje nebo funguje nesprávně? Stali jste se obětí krádeže? V takovém případě se stačí telefonicky (234 240 440) nebo prostřednictvím tohoto formuláře, obrátit na pojišťovnu CARDIF. Ta je správcem „Pojištění nahodilého poškození“ a s vyřízením veškerých formalit vám pomůže a poradí. Pro vyřízení pojistné události přejděte prosím na tuto stránku.

Podrobné podmínky pojištění si můžete stáhnout zde.

header-novinky.jpg
Hvězdný výprodej Euronics.
Hvězdné dárky