header-image.jpg

Pánve Tefal pro zdravější vaření

Pánve a nádobí s nepřilnavým povrchem Tefal pro zdravější vaření

Pánve Tefal pro zdravější vaření

Pro zdravé a chutné vaření je třeba nejen zajistit kvalitní suroviny, ale také sprvnou teplotu přípravy potravin. Moderní pánve Tefal s kvalitním a nepřilnavým povrchem Vám umožní připravovat potraviny v ideálních teplotních podmínkách. Jsou totiž vybaveny indikátorem správné teploty Thermo-Spot, který Vám oznámí když pánev dosáhne ideální teploty 180°C. Kvalitní nepřilnavý povrch Vám navíc umožní používat méně oleje a tuků.

 

Nepřilnavé povrchy nádobí Tefal jsou zdravotně nezávadné

LOGO ENVIRONNEMENT tefal

Jsou vyrobeny z materiálu PTFE (polytetrafluoretylen), který je  netečný, nevykazuje reakci v kontaktu s potravinami nebo čistícími prostředky.

Tefal také nepoužívá při výrobě povrchů olovo ani kadminum.

 

Mýty a fakta o nepřilnavém nádobí

Mýtus č. 1: nádobí s nepřilnavým povrchem není vhodné pro indukční ohřev:
Zobecněná informace, která neplatí pro veškeré pánve s nepřilnavým povrchem dostupné na českém trhu. Zda je pánev vhodná pro indukční ohřev nesouvisí s jejím povrchem, ale s konstrukcí dna samotné pánve. Tefal ve svém sortimentu nabízí pánve s nepřilnavým povrchem, jak pro tradiční typy ohřevu, tak i pro indukční ohřev, např. řady pánví Tefal Preference, Natura, Volupty, Pro Series.


Mýtus č. 2: nádobí s nepřilnavým povrchem nelze mýt v myčce:
Zobecněný názor, který opět neplatí pro veškeré pánve s nepřilnavým povrchem. Zda je nádobí možné mýt v myčce, záleží na doporučení od výrobce. Značka Tefal vyrábí nádobí a pánve, které lze umývat v myčce na nádobí a tato informace je uvedena na obalu výrobků Tefal.


Mýtus č. 3: na nádobí s nepřilnavým povrchem je možné použít pouze dřevěné, nylonové či silikonové náčiní, které  měkký nepřilnavý povrch nepoškodí:
Opět se jedná o zobecněný názor, který nerozlišuje mezi různou úrovní kvality nepřilnavých povrchů a platí jen pro některé levnější povrchy. Tefal nabízí několik řad nádobí odolných proti používání kovového kuchyňského náčiní, například nádobí Tefal So Tasty, Sensorielle, Comfort Touch, Preference, Natura, Volupty, nebo Pro Series. Zda je možné na nádobí použít kuchyňské náčiní je rovněž uvedeno na obalech výrobků.

 

Odpovědi na mnoho dalších otázek naleznete na stránkách společnosti Tefal.

header-novinky.jpg
Hvězdný výprodej Euronics.
Hvězdné dárky