header-image.jpg

Nové pračky Samsung Addwash

Nové pračky Samsung Addwash*** Samsung přichází s revolučními pračkami WW90K6414QW a WW70K5210UW, které umožňují přidat kusy oblečení, prací prášek či aviváž kdykoliv v průběhu pracího cyklu.

amsung AddWash s unikátními dvířky

Nové pračky Samsung AddWash s unikátními dvířky

Přidání zapomenutého prádla v průběhu pracího cyklu: s novými pračkami Samsung WW6500 a WW5500 AddWash otázka několika vteřin.

Zapomenuté ponožky na dně koše už nemusíte prát až v další várce. Pračky Samsung AddWash s předním plněním totiž umožňují vkládat prádlo i během pracího cyklu. Podle průzkumu společnosti Samsung by tuto funkci u své pračky uvítalo více než 85 % uživatelů.

 

Samsung přichází s revolučními pračkami WW90K6414QW a WW70K5210UW, které umožňují přidat kusy oblečení, prací prášek či aviváž kdykoliv v průběhu pracího cyklu. Pračky jsou totiž vybavené speciálními dvířky, která jsou umístěna ve vrchní části hlavních dvířek. Podle průzkumu společnosti Samsung, který se uskutečnil na konci loňského roku, se už téměř 98 % uživatelů stalo, že zapomněli vložit do pračky kus prádla, který původně chtěli vyprat*.

Speciální dvířka ušetří čas

Celý proces vkládání prádla v průběhu cyklu je velmi jednoduchý. Stačí stisknout tlačítko Pauza a následně otevřít dvířka, která jsou dostatečně velká, aby bylo možné přidat i svetr nebo třeba džíny. Vložit je možné i oblečení, které lze prát pouze v režimu ruční praní, nebo přidat extra dávku aviváže. Dvířka AddWash jsou vybavena dětskou pojistkou, která zabraňuje malým dětem, aby je samy otevřely.

 

Pračka napojená na telefon – inovace, která usnadní praní

Samsung WW6500 AddWash je vybavena chytrými funkcemi, které lze propojit jak s chytrými telefony se systémem Android, tak i se zařízeními iOS. Propojení pračky s telefonem považuje 55 % respondentů za příjemnou novinku, která by jim umožnila mít neustálý přehled o aktuálním průběhu pracího cyklu, aniž by jej museli přímo kontrolovat. Praktická je také možnost nastavit si telefon tak, aby uživatele upozornil těsně před začátkem nového cyklu. Mohou pak například vložit jemné prádlo pouze na cyklus máchání.

Nejrychlejší kompletní prací cyklus na trhu

Z průzkumu také vyplynulo, že více než polovina respondentů by u své pračky ocenila takový cyklus, který si s prádlem důkladně poradí za kratší dobu, než je jedna hodina. Model Samsung WW90K6414QW Addwash vypere díky programu SuperSpeed až 5 kg náplně za méně než hodinu, což z něj činí nejrychlejší kompletní prací cyklus na trhu. Technologie SpeedSpray, která vstřikuje vodu do bubnu za pomoci trysek, pomáhá rychleji rozpouštět prací prášek a prádlo je rychleji čisté.  Z trysek poté proudí čistá voda, která prádlo zbaví zbytku pracího prostředku, a současně je ihned vypouštěna.

Pro většinu uživatelů je při výběru pračky klíčová spotřeba energie

Spotřeba energie je při výběru pračky na prvním místě pro více než čtyři pětiny účastníků průzkumu. Pračky Addwash WW90K6414QW a WW70K5210UW disponují technologií EcoBubble™, která vytváří z prášku, vzduchu a vody aktivní pěnu, která proniká do tkanin 40krát rychleji, než běžná směs prášku a vody. EcoBubble™ přináší šetrnou péči o obalečení a zároveň vynikající čistící schopnosti i při praní při nižších teplotách, čímž šetří energii. Všechny modely patří do energetické třídy A+++.

10letá záruka na motor

Pračky AddWash jsou také vybaveny digitálním invertorovým motorem, který šetří energii, minimalizuje hluk a zajišťuje dlouhou životnost spotřebiče. Samsung navíc poskytuje na motor 10letou záruku.

*Průzkum realizovala společnost Samsung Electronics Czech and Slovak ve spolupráci s portálem Žena-in.cz v období prosince 2015. Celkový počet respondentů 1705.

 

header-novinky.jpg
Hvězdný výprodej Euronics.
Hvězdné dárky