header-image.jpg

Letní ochlazení s partou hic..

Letní ochlazení s partou hic....

Letní ochlazení s partou hic


Prima klima zchladí horko v kanceláři i u vás doma

Nezanevřete nad létem hned po prvním tropickém dni v přehřáté kanceláři či domově. Klimatizace je bezesporu nejúčinnější pomocník pro zchlazení prostor, kde se za tropických dní nedá vydržet. Díky těmto novinkám od Electrolux si zachováte příjemné prostředí, i když udeří vlna veder. Tím ale přednosti klimatizací Electrolux nekončí. Umí totiž vysoušet, větrat a modely Electrolux EXP35U538HW a Electrolux EXP34U338HW vás ani v zimně nenechají ve štychu. Rozumíme, teď na vytápění nemáte ani pomyšlení, ale počkejte v zimně, jak vám tato funkce přijde vhod!

Ale honem zpátky k příjemně vychlazeným místnostem. Snad si ani nechcete představit, jak se v horkém letním dni vracíte domů, ale teď si klidně představte, že na vás čeká svěží domov, vychlazený na požadovanou teplotu. Tohle si můžete snadno zařídit přes váš mobilní telefon pomocí nainstalované aplikace. Líbí? S těmito klimatizacemi Electrolux si budete rozumět!


Šikovný ventilátor s horkem pěkně zatočí

Šikovný ventilátor také dokáže s horkem pěkně zatočit. Stačí si jen vybrat, který typ je pro váš prostor nejvhodnější.

 

Stolní ventilátor je malej, ale šikovnej. Můžete si jej postavit na pracovní stůl, kuchyňskou linku nebo noční stolek. Záleží jen na vás, kde potřebujete rozvířit horko letních dní a nocí. Skvěle vám poslouží stolní ventilátory Gallete.

Stojanový ventilátor Gallete si umí poradit s horkem i ve větším prostoru. Má čtyři tlačítka pro regulaci rychlosti foukání vzduchu a můžete si nastavit i úhel, kterým bude vzduch proudit. Nastavením výšky pak vše doladíte k vaší maximální spokojenosti.

Pokud nechcete, aby ventilátor zabíral moc prostoru, pak je pro vás ten pravý sloupový ventilátor Galette. Je lehký s praktickým držadlem pro snadné přesunutí na místo, kde je právě potřeba. Poradí si s horkem ve velkých kancelářských prostorech, v domě nebo třeba na chatě.

S těmito členy vám ochlazení bude i chutnat

Se stoupající teplotou je důležité zvýšit příjem tekutin. Pitný režim je důležitým článkem, jak své tělo udržet v kondici. Nejdůležitější je bezesporu čistá voda. Ve filtrační konvici ji můžete mít po ruce a navíc očistěnou od chlóru a těžkých kovů. Pokud máte raději bublinky, pak je ideálním parťákem výrobník sody. Náš hot tip je dát si smoothie. Nejenže doplníte potřebné tekutiny, ale spolu s nimi i vitamíny a takováto hydratace organismu poslouží i jako zdravá svačina v průběhu dne.

Dejte hic k vodě

Říkáte, že nejlepší ochlazení je stejně u vody? Souhlasíme. Stačí pár temp a letní horka jsou vlastně docela fajn, že. Ale někdy to samotné ležení u vody není žádná legrace. Předejděte nudě na pláži a vezměte si s sebou tablet. Zajistí vám zábavu na celý den, a pokud si s sebou vezmete i přenosné reproduktory, tak na horký letní den můžete navázat večerní párty s vaší partou hic. Moc si to užijte!

header-novinky.jpg
Užijte si léto s Euronics.
Nakupte u nás pračku v ceně nad 10.000,- Kč a dostanete smoothie mixer Kenwood zdarma,