header-image.jpg

Autorizovaný prodejce robotických vysavačů iRobot

Autorizovaný prodejce robotických vysavačů iRobot

Autorizovaný prodejce robotických vysavačů iRobot

autorizovaný prodejce irobot

Firma Maryška elektrocentrum je autorizovaný prodejce robotických vysavačů iRobot. Nákupem u autorizovaných prodejců získáváte:
Garanci 24 měsíců záruky: Na zboží zakoupené v síti autorizovaných prodejců iRobot se vztahuje záruční lhůta 24 měsíců.
Garanci 100 % kvality: U zboží zakoupeného u iRobot autorizovaných prodejců garantujeme, že zboží je originál iRobot a že prošlo výstupní kontrolou kvality.
Garanci nadstandardního zákaznického servisu: Na zboží iRobot zakoupené v síti iRobot autorizovaných prodejců se vztahuje nadstandardní zákaznický servis. V síti maloobchodních prodejen si může zákazník zboží vyzkoušet. Možnost využít svoz na servis i ze servisu k zákazníkovi zdarma.
Garanci bezproblémového obchodu: Při zakoupení zboží nepodstupujete žádná rizika. Garantujeme Vám bezproblémový průběh nákupu u našich autorizovaných prodejců. Jakýkoliv případný problém vyřešíme za Vás, stačí nás kontaktovat. Máme zájem spolupracovat pouze s kvalitními a seriózními partnery.

 

PŘEČTĚTE SI VÍCE O VYSAVAČÍCH IROBOT

 

Základní seznámení s robotickými vysavači iRobot

irobot

 

iRobot domácí roboti jsou revolučním způsobem, jakým lidé uklízí v domácnosti. iRobot® ROOMBA® je vítěz v soutěži “podlahový vakuový robot”. ROOMBA byla oceněna jako nejlepší domácí uklízecí robot. Po celém světě jí bylo prodáno více než 5 milionů. ROOMBA uvedla praktické roboty do každodenního života a poprvé ukázala světu, že roboti jsou zde k tomu, aby nám pomáhali. Uznávaná řada iRobot domácích robotů také zahrnuje iRobot SCOOBA® podlahový mycí robot, iRobot Dirt Dog® robot uklízející pracoviště (garáž, verandu), iRobot Verro™ robot čistící bazény a iRobot Looj™ robot čistící odpadní kanály a okapy.
Společnost Maryška elektrocentrum je autorizovaný prodejce iRobot

 

V obchodě Maryška elektrocentrum Vám rádi předvedeme ty to úžasné pomocníky v domácnosti. Ať už se jedná o základní model Roomba 521, speciální model pro domácnosti s domácími mazlíčky Roomba 564 PET nebo model určený nejen k vysávání, ale i k vytírání - Scooba 385. Pochopitelně pro Vás máme připravenou i celou řadu příslušenství Roomba i Scooba

header-novinky.jpg
Hvězdný výprodej Euronics.
Hvězdné dárky